Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gzin

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

580 000 zł9 656 m² 60,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Link do filmu: Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkową działkę budowlaną (0,3ha) z pięknym widokiem na pradolinę Wisły, działka położona jest w miejscowości Gzin Górny, koło Dąbrowy Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

170 000 zł3 255 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3255m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

75 000 zł941 m² 79,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów! - działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! - działka znajduje się blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

500 000 zł14 028 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Gzin, o powierzchni 1,4 ha, położona w sercu natury, z unikalnym klimatem prywatnego siedliska w otoczeniu lasu. Lokalizacja: gzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Gzin,kujawsko-pomorskie

93 940 zł671 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 671m2 w podbydgoskiej miejscowości Gzin. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gzin,kujawsko-pomorskie

370 000 zł97 m² 3 814,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom w stanie surowym otwartym + budynek gospodarczy, całoroczny | Gzin | działka 1420 m Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gzin, w gminie Dąbrowa Chełmińska,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

291 720 zł2 431 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż 2 piękne, duże działki w Gzinie Górnym. Jedna działka ma powierzchnię 2431 m2 w cenie 120,00 zł za 1m2 a druga 2215 m2 w cenie 160 zł/m2. Obie sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

89 000 zł966 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Gzin, gm. Dąbrowa Chełmińska. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 966 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Oktowo

Gzin,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 656 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 656 m2 - położonej w miejscowości Gzin Górny -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

120 000 zł671 m² 178,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości prezentują : Na sprzedaż: 10 działek budowlanych Gzin Górny k. Dąbrowy Chełmińskiej * Kujawsko-Pomorskie | * Cena: 180 zł/m | * Powierzchnie od 671 m do 1585 m Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

489 000 zł10 000 m² 48,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na stworzenie biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 262 m² 55,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gzin to mała miejscowość leżąca w powiecie bydgoskim, gmina Dąbrowa Chełmińska w Dolinie Dolnej Wisły w odległości 15 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Dąbrowa Chełmińska

2 390 000 zł160 m² 14 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Zaprezentowana nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia z prywatnością i nowoczesnymi rozwiązaniami energooszczędnymi. Ten unikalny, parterowy dom wolnostojący (projekt typu Alibi).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

737 000 zł181 m² 4 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

Dom z tarasem, ul. Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska

960 000 zł211,23 m² 4 544,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dom z dodatkowym budynkiem mieszkalno-usługowym - Dąbrowa Chełmińska Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

1 220 000 zł4 215 m² 289,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m , położoną w doskonałej lokalizacji zapewniającej wygodny dojazd oraz duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

Dom wolnostojący, ul. Bazowa

Dąbrowa Chełmińska

587 000 zł84,29 m² 6 964,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom W cenie mieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

1 500 000 zł4 215 m² 355,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod sklep wielkopowierzchniowy lub pasaż handlowy - centrum Dąbrowy Chełmińskiej Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

795 000 zł118 m² 6 737,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący na dużej działce, obok terenów leśnych. Budynek parterowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +3 km

Dom wolnostojący

Dębowiec

747 000 zł120 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej posiadłości w Dębowcu, gmina Dąbrowa Chełmińska. Na sprzedaż dwupiętrowy dom o powierzchni 120 m , wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec | Czarże | działka budowlana | 1000 m2 | spokój, natura i szybki dojazd | droga asfaltowa! Na sprzedaż działki (5 szt.) w miejscowości Dębowiec k. Chełmna z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec | Czarże | działka budowlana | 1000 m2 | spokój, natura i szybki dojazd | droga asfaltowa! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnym miejscu, otoczonym przyrodą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

Dom z garażem

Czarże

729 000 zł178 m² 4 095,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia rodzinnego z realnym potencjałem biznesowym i inwestycyjnym, położona w centralnej części miejscowości Czarże. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

96 580 zł878 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Czarże. Pierwsza działka o powierzchni 878 m i druga.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

99 000 zł1 253 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Czarże o powierzchni 1253 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Gzin +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

179 000 zł3 054 m² 58,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana w Gzinie Górnym Twoje miejsce w sercu natury Powierzchnia: 3054 m Lokalizacja: gzin Górny, gmina Dąbrowa Chełmińska, województwo kujawsko-pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

89 900 zł1 030 m² 87,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na sprzedaż - idealna pod budowę domu marzeń otoczona przyrodą i lasem. Działka Grunt o powierzchni łącznej 1030 m2. Działka w kształcie prostokąta. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł129 m² 8 519,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Nowoczesny, energooszczędny, zeroemisyjny, dom parterowy ok 129 m2 wybudowany w 2021 roku, zlokalizowany w miejscowości Gzin gmina Dąbrowa Chełmińska (15 minut do Fordonu) dom nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

175 000 zł3 254 m² 53,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3254m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 020 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładny wolnostojący dom położony w Gzinie pod Dąbrową Chełmińską niedaleko Bydgoszczy. Wyjątkowa nieruchomość położona na 3020 m działce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

177 000 zł3 255 m² 54,38 zł/m²

 

 

 

Gzin,kujawsko-pomorskie

179 000 zł3 256 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3251m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł3 255 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3250m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

193 000 zł3 250 m² 59,38 zł/m²

 

 

 

Gzin,kujawsko-pomorskie

193 000 zł3 250 m² 59,38 zł/m²

 

 

 

Gzin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł3 256 m² 58,35 zł/m²

 

 

 

Gzin,kujawsko-pomorskie

189 000 zł3 250 m² 58,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka pod zabudowę (dom, siedlisko).Powierzchnia działki 3250m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł42 000 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Jeżeli szukasz dla siebie do życia wyjątkowego, niepowtarzalnego miejsca, z własnym lasem, z własnym naturalnym stawem, z domkiem dla Twoich Gości - to ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

68 103 zł987 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję działki budowlane w Gzinie / Otowicach. Obecnie pozostało kilka działek o powierzchni od ok 987mkw do 1393mkw. Cena działek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

64 000 zł1 262 m² 50,71 zł/m²